En
قرقره
کابل هوایی

تاریخچه سیم راد سما

 

شرکت سیم راد سما از سال 1375 فعالیت خود را در صنعت سیم و کابل کشور آغاز کرد و در سال 1388 با تجهیز ماشین آلات صنعتی مدرن و همچنین با بکار گیری آخرین فناوری دنیا اقدام به استاندارد سازی محصولات خود نمود.

سیم راد سما در حال حاضر با تولید راد به صورت ذوب مداوم (continues casting)،توانایی تولید 23000 تن از این محصول و سایز کردن آن بصورت خالص و آلیاژی را داراست. ظرفیت این واحد بگونه ای است که علاوه بر تامین نیازهای داخلی شرکت می تواند نیازهای سایر صنایع را نیز تامین نماید.
این شرکت از ابتدای سال 1390 با گرفتن تاییدیه از شرکت توانیر به تولید سیم و کابل نیز مبادرت ورزیده است .

مزایا و نقاط قوت شرکت سیم راد سما از سایر شرکتها:

  1. توانایی تولید انواع مفتولهای آلومینیومی بویژه در قطرهای 5/9 و 12 میلی متری و با گریدهای متنوع و مورد نیاز صنایع مختلف بالاخص صنعت برق و صنعت فولادسازی

  2. تولید انواع سیم و کابل آلومینیمی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و برآورده نمودن خواسته¬های مشتریان.

  3. تعهد به بهبود مستمر و اعتقاد به اثر بخشی سیستم های مدیریتی کیفیت در ارتقا بهره¬وری باعث گردید تا سیم راد سما موفق به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی ISO-9001-2008 گردیده و با استقرار سیستم مدیریت کیفیت فعالیت های مجموعه را به نحوه چشمگیری بهبود بخشد.

  4. سهولت در برقراری ارتباط با مسئول فروش، توان ارائه راهنمایی و مشاوره به مشتریان، قیمت و کیفیت مناسب محصول، شفافیت اسناد محصول و انطباق کیفیت محصول و خدمات مربوط به آن با خواسته های مشتریان